Değerli Müşterimiz,

Merdiven asansörü alım kararı hayatınızda belki de sadece bir defa alacağınız bir karar. Bu nedenle alım kararınızı verirken size kendimizi ve ürünümüzü daha iyi tanıtmak istiyoruz. Neden bizi ve Stannah merdiven asansörünü tercih etmelisiniz?

Stannah 150 yıllık geçmişe sahip bir aile şirketidir ve dünya çapında olarak 600,000 adedin üzerinde merdiven asansörü satışına sahip dünya lideri İngiliz üreteci firmadır. Bu uluslararası grubun bir üyesi ve Stannah Stairlifts ’in Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak size benzersiz avantajlar sunuyor ve özellikle satış sonrası hizmetlerimiz ile gurur duyuyoruz.

İlk bilgi talebinizden ürün satışına, kurulumdan teknik servis hizmetlerine kadar size sunduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetlerimiz ana firma olan Stannah Stairlifts’in denetimi altındadır. Verdiğimiz hizmetin kalitesi sürekli takip edilmekte ve her alanda eğitim ile gelişimi sağlanmaktadır. Satış ve satış sonrasına bağlı tüm hizmet birimlerindeki personelimiz kendi çalışanımızdır ve Stannah'ın ilgili uluslararası standartlarda eğitim programını tamamlayarak kendi alanlarında sertifika almaya hak kazanmışlardır. Asansör kurulumu veya teknik servis ile ilgili taşeron firmalarla asla çalışmamaktayız. Merdiven asansörünüz ile ilgili her türlü yedek parça sürekli olarak stoklarımızda bulunmaktadır ve asansörünüzün seri numarasından, bakım geçmişine her şey kayıtlarımız altındadır.

Sizi montaj sonrası unutmayız!

Şimdi lütfen Stannah merdiven asansörünün aşağıda belirtilen benzersiz özelliklerine kısaca göz atınız. Aklınıza takılan sorular olursa lütfen “Sık Sorulan Sorular” bölümüne göz atınız veya bizi 0850 515 0 222 ücretsiz danışma hattımızdan* (sadece sabit hatlardan) veya diğer telefon numaralarımızdan arayınız. Amacımız size ürün satmak değil, sizi doğru kararı verebilmeniz için bilgilendirmek ve size en uygun çözümü sunmaktır. Bu da sağduyulu satış politikamızın bir parçasıdır!

<?= $cat[$ad] ?>

Satış sonrası hizmetlerimiz ile gurur duyuyoruz!

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Sizi montaj sonrasında unutmuyoruz! “Stannah Customer Experience” ödülüne sahip Erimas’ı müşterilerinden dinleyin.

<?= $cat[$ad] ?>

Stannah'da güvenlik herşeyden önce gelir.

Stannah Merdiven Asansörlerimiz sizin oturduğunuzu algılayan ağırlık sensörleri ile siz koltuğunuza güvenle yerleşmeden kumanda kolunu aktif hale getirmez. Böylece asansörün yanlışlıkla bir butonuna basmanız veya kumanda koluna çarpmanız halinde altınızdan kayıp gitmesine engel olursunuz. Merdiven asansörümüz, siz farkında olmasanız da bir engelle karşılaştığınızda asansörü durduran toplam 10 adet güvenlik sensörü ile donatılmıştır. Tüm bu özellikleriyle Stannah güvenlikte rakipsizdir.

<?= $cat[$ad] ?>

Stannah Merdiven Asansörleri 5 yıl garanti paketi ile sunulmaktadır.

Kendimize o kadar güveniyoruz ki, sizin içinizin rahat etmesi için size 5 yıl garanti paketi sunuyoruz! Yeni Stannah merdiven asansörünüz üretim veya kurulumundan kaynaklanan tüm hatalara karşı 5 yıl boyunca kapsamlı garanti kapsamındadır. Asansörünüzden ilk günkü performansı sürekli alabilmeniz için, kurulumun ardından müşteri hizmetleri bölümümüz sizinle iletişime geçecek ve size bakım paketlerimiz hakkında bilgi vereceklerdir.

<?= $cat[$ad] ?>

Stannah merdiven asansörleri zorlu test süreçlerinden geçmektedir.

Bugün, Stannah merdiven asansörleri yıllara dayanan ürün geliştirmesi, zorlu test süreçleri ve müşteri geribildirimlerinin bir sonucudur. Tüm merdiven asansörlerimiz İngiliz standartlarına ve ilgili AB normlarına uygun olarak üretilmektedir. Zorlu test politikamız gereği ürün geliştirme ve değişiklikleri 120.000 devir – ki 20 yıl kullanım süresine eşittir – teste tabi tutmaktayız.

<?= $cat[$ad] ?>

Merdiven Asansörlerimiz sizi olduğu kadar merdivenin diğer kullanıcılarını da düşünüyor.

Sağlam ancak ince ray yapısı, kompakt motor, tek adımda otomatik katlanan koltuk, kol dayama ve ayak tablası ile merdiven asansörünüz minimum yer kaplar. Herkes için pratik ve kullanışlıdır.

<?= $cat[$ad] ?>

Merdiven Asansörlerimiz sadece saatler içinde zahmetsiz bir şekilde monte edilmektedir.

Stannah merdiven asansörleri merdiveninize özel üretildiğinden, hızlı, temiz ve basit bir şekilde monte edilmektedir. Sertifikalı teknisyenlerimiz son derece titiz çalışacak, montaj sonrası temizlik yapacak, merdiven asansörünü test edip, kullanımı hakkında size bilgilendirdikten sonra evinizi bulduğu gibi terk edecektir. Tek bir farkla; yeni Stannah merdiven asansörünüz!

<?= $cat[$ad] ?>

Merdiven Asansörlerimiz farklı renklerde ray, farklı döşemeler ve aksesuar seçenekleri ile sunulmaktadır.

Biliyoruz ki hiç kimse bir başkasıyla tamamen aynı değildir. İşte bu yüzden, standart özelliklerimizin yanı sıra, seçiminiz doğrultusunda size özel uygulanabilecek, isteğe bağlı özelliklerimiz de var. Merdiven asansörünüz evinizin dekoruna en mükemmel uyum için farklı koltuk tipleri, ray renkleri, döşeme ve aksesuar seçenekleri ile sunulmaktadır.

<?= $cat[$ad] ?>

Merdiven Asansörlerimiz uzun süreli elektrik kesintisinde dahi çalışmaktadır.

Yüksek kapasiteli aküler ile merdiven asansörlerimiz elektriğiniz kesilse de size yarı yolda bırakmaz. Stannah’a özel bu yüksek kapasite uzun metrajlı ve çok katlı uygulamalarda dahi defalarca kullanımınıza imkân verir.

<?= $cat[$ad] ?>

Merdiven Asansörlerimiz en dar ve keskin dönüşleri yapabilmektedir.

Döner merdiven asansörü modelimiz, dar ve kıvrımlı merdivenler için en esnek merdiven asansörüdür. Merdivenlerinizin en keskin dönüşlerinin, ara sahanlıkların ve koridorların üstesinden kolaylıkla gelmektedir. Rayınız merdivenlerinizin ölçülerine özel üretilecektir. Otomatik döner koltuk seçeneği ile en dar yerlerde dahi merdiven asansörünüze rahat biçimde oturabileceksiniz.