Artira Platform Asansörü

Garaventa Artira platform tipi merdiven asansörü uygulanacağı merdivenlere özel olarak projelendirilerek üretildiğinden hem düz hem kavisli merdivenlerde uygulanabilmekte ve 7 kata kadar erişim sağlayabilmektedir. 

Bu tekerlekli sandalye asansörleri çeşitli renk, ölçü ve aksesuar seçenekleri ile özel uygulamalara imkan vermekte ve hem iç mekan hem dış mekan merdivenlerinde uygulanabilmektedir. Garaventa Artira platform tipi engelli asansörü üzerinde bulunan yön butonları ile kullanıcı tarafından kontrol edilebildiği gibi, engelli kişinin asansörü kullanamayacak durumda olması halinde is refakatçi el kumandası ile farklı bir kişi tarafından da kontrol edilebilmektedir. Artira platform asansörü çelik halat traksiyon sistemi ile çalıştığından benzersiz avantajlar sunmaktadır; 

- Ray üzerinde dişli – makara gibi mekanik parçalar bulunmadığından dış mekan uygulamalarında   üstün dayanıklılık sağlar.

- Ray dilediğiniz renkte veya satin paslanmaz olabilir. Tırabzan olarak kullanılabilir.

- Motor platformun üzerinde değil rayın en sonunda, kutusundadır. Bu nedenle kullanım sırasında   motor sesi duyulmaz veya titreşim hissedilmez. Aynı zamanda katlı halde dünyanın en az yer   kaplayan platform asansörüdür. 

- Çelik halat traksiyon sistemi en keskin ve özel dönüşleri ve en dik tırmanma açısını (72°)   mümkün kılar. Alt sahanlıkta minimum yer gereksinimini beraberinde getirir.
Genel Bilgi
Teknik Özellikler
Opsiyonel Özellikler
Medya Galeri
Broşür İstiyorum
Standart Özellikler
Stannah
Garaventa Lift
Guldmann
Aritco
Copyright ©2015 Erimas İnşaat Mimarlık ve Asansör Sistemleri Ltd. Şti
3nokta