KURUMSAL

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektördeki en kaliteli hizmeti hedef olarak almış olan Erimas Asansör Sistemleri, uluslararası alanda sayısız ödüller almış birinci sınıf ürünleri ve uzman servisi ile müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

Özellikle yaşlılara, engellilere ve tekerlekli sandalye kullanıcılarına yönelik merdiven asansörleri ve platform asansörleri hakkında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektörünün en deneyimli firmalarından olan Erimas Asansör Sistemlerinin Türkiye'de yetkili distribütörlüğünü yapmakta olduğu firmaların her biri kendisini kanıtlamış dünya çapında markalardır ve yer aldıkları ülkelerin çoğunda pazar lideri konumundadır. 

Örneğin; Stannah Türkiye’de 1.500’e yakın kullanıcısıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen merdiven asansörüdür. Erimas Asansör Sistemleri olarak uzman idari ve teknik personelimiz ile 10 yılı aşkın bir süredir Stannah merdiven asansörlerinin Türkiye tek yetkili temsilcisiyiz ve değerli müşterilerimize satış ve satış sonrası tüm hizmetleri tek yetkili elden vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişimi en önemli değerleri arasında tutan Erimas Asansör Sistemleri Stannah Certificate of Excellence (Mükemmellik Sertifikası) sahibidir.

Bireysel müşterilerden büyük ölçekli müteahhit firmalara, kamu idarelerinden özel vakıflara kadar geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermekteyiz. Bu da bizim referanslarımızda özel konutlardan eğlence, ulaşım, idari, eğitim ve sağlık yapılarına kadar uzanan geniş bir portföyü oluşturmaktadır. 

Şirketimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.