HAKKIMIZDA

Türkiye’de bugüne dek 2.000’e yakın müşterimiz bir Erimas merdiven asansörünün günlük hayatlarında faydalı bir araçtan çok daha fazlası olduğunu öğrenmiş durumda. Uyguladığımız merdiven asansörleri kullanıcıların yaşamlarını hep alıştıkları şekilde sürdürmesine yardım ediyor: bağımsız ve özgürce, keyif ve zevkle.

Erimas müşterileri, yaşamlarını yıllardır, hatta on yıllardır içinde yaşadıkları evde sürdürmek istiyorlar. Kendi evinizin alışık olduğunuz düzeni, arkadaşlarınız ve komşularınızın yakınında olmak, yaşamı anlamlı kılan alışkanlıklarınız ve hobileriniz; tüm bunlar hareket kabiliyetiniz bir merdiven ile kısıtlanmış olsa da hala keyifle tecrübe edebileceğiniz şeylerdir. Bir Erimas merdiven asansörü satın alarak mükemmel hizmet ve yüksek kaliteyi tercih etmekle kalmaz, yaşamayı arzuladığınız hayatı da seçmiş olursunuz.

Erimas size başka şirketlerde her zaman göremeyeceğiniz düzeyde bir özen ve ilgiyle yaklaşır. Merdiven asansörü satın alırken ihtiyacınız olan da işte size sunduğumuz bu ek güvendir.

Kurumsal

Kuruluş tarihimiz olan 2006’dan bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektördeki en kaliteli hizmeti hedef olarak almış olan Erimas Asansör Sistemleri, uluslararası alanda sayısız ödüller almış birinci sınıf ürünleri ve uzman servisi ile müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

Özellikle koltuk ve platform tipi merdiven asansörleri hakkında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektörünün öncü ve en deneyimli firmalarından olan Erimas Asansör Sistemlerinin Türkiye'de yetkili distribütörlüğünü yapmakta olduğu firmaların her biri kendisini dünya çapında kanıtlamış markalardır ve yer aldıkları ülkelerin çoğunda pazar lideri konumundadır.

Herbiri konusunda uzman idari ve teknik personelimiz ile 12 yılı aşkın bir süredir merdiven asansörleri uygulamaktayız ve değerli müşterilerimize satış ve satış sonrası tüm hizmetleri tek yetkili elden vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişimi en önemli değerleri arasında tutan Erimas, “Stannah Certificate of Excellence” (Mükemmellik Sertifikası) sahibidir.

Bireysel müşterilerden büyük ölçekli müteahhit firmalara, kamu idarelerinden özel vakıflara kadar geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermekteyiz. Bu da bizim referanslarımızda özel konutlardan eğlence, ulaşım, idari, eğitim ve sağlık yapılarına kadar uzanan geniş bir portföyü oluşturmaktadır.